Vaše adresa: Pro nákup je potřeba zvolit adresu a způsob dodání.

Vánoce a další novinky

Vánoce jsou tady a my Vám přinášíme spoustu novinek ať už pouze těch, které u nás koupíte pouze přes adventní čas, tak i těch, které se v našem sortimentu usídlí natrvalo.

 

Vánoční sýry

Vánoční sýry

První z novinek jsou již tradiční vánoční sýry: sýrový kapr s ořechy, vánoční kometa s plátkem sušeného pomeranče a stromeček s badyánovou hvězdou. Vánoční sýry si budete moc objednat již na pondělí 4.12.

 

Vinná klobása

Co by byly Vánoce bez vinné klobásy? Ani u nás Vás o ní nepřipravíme a již od středy budeme klobásy nabízet. Opět ze řeznictví od kolegy Holého a pouze ze základních surovin.

 

Vánočka

Vánočka

Pekařství Moravec Vám od pondělí začne připravovat i tradiční ručně pletené vánočky a ani zde, stejně jako u Počernického chleba, budete stabilizátory hledat marně.

 

Vánoční cukroví

Cukroví

Nestíháte doma sami péct, ale přesto si chcete na cukroví pochutnat? Objednejte si od nás chutné domácí cukroví z malé cukrářské výrobny od Markéty Petrákové, která pro nás cukroví připravuje.

 

Marmelády

Marmelády

Do stálého sortimentu jsme zařadili marmelády, které vyhrávají nejen české, ale i mezinárodní soutěže. Pečete-li cukroví sami, tak tyhle marmelády vám linecké určitě nepokazí.

 

Sušené ovoce

Sušené ovoce

Čerstvé ovoce sice již v České republice v zimě nenajdete, ale jako náhradu můžete zkusit sušené ovoce a müsli, které opět zařazujeme do sortimentu už natrvalo.

Sušená jablka vám krásně provoní dům a vytvoří vánoční atmosféru.

 

Telecí maso

Po dvou měsících pro vás máme opět pár kousků vyzrálého telecího BIO masa, které budeme naskladňovat již v úterý.

 

Krmení pro zvířata

Krmení pro zvířata

Poslední novinkou je pak nová sekce s krmením pro naše mazlíčky. Zde najdete prvotřídní konzervy a sušená masa pro psy a kočky, po kterých budou vaši mazlíčci prospívat jako nikdy.

 

0 komentářů