Cukrárna Marcipánka

Cukrárna Marcipánka vznikla po nákladné rekonstrukci prostor po zámečnické dílně a v červenci 1995 zahájila výrobu vlastních dortů a zároveň prodej v malé, ale útulné prodejně s dvanácti místy k sezení.
Postupně svými službami získala širokou klientelu i z řad diplomatických služeb a vládních činitelů (již 2x ji navštívil prezident Václav Klaus).
Výrobou dortů zásobila spoustu firemních, stranických, vládních, svatebních a podobných oslav a též pravidělně podporuje Nadaci Naše Dítě. Cukrárna se specializuje mimo atypických dortů i na erotické a dokonce se jako jediná účastnila pěti ročníků erotických veletrhů, kde prezentovala své výrobky.
Výroba dortů probíhá v klimatizovaných prostorech, protože některé dorty jsou velice technicky náročné. V těchto prostorech proběhlo několikrát i natáčení pořadů jako „Prima vařečka“ a „Superstar“.
Dnes jsme rádi, že zákazníci odchází spokojení a stále se vrací, což je výsledek náročné, trpělivé a kvalitní práce celého kolektivu. To se projevilo v hodnocení a ocenění cukrárny Marcipánka jako jedné z nejlepších za rok 2004, 2005 a 2007.