Výdejní místa

Staňte se naším partnerem a získejte provizi za zprostředkovaný nákup!

 

Co to znamená?

V rámci projektu Nákup z farmy se můžete přihlásit do našeho programu Výdejních míst, vytvořit si vlastní Výdejní místo a ziskávat odměny za zprostředkované nákupy ostaních zákazníků. Z každého předaného nákupu získáváte odměnu, kterou si buď směníte za slevu na nákup našich výrobků, nebo si ji můžete něchat vyplatit na Váš účet.

Jak to funguje?

Na vaše výdejní místo vám dovezeme objednávku, kterou si vytvořili zákazníci v okolí, a vy jim ji v dohodnuté časy předáte. Aby mohlo vaše výdejní místo fungovat, tak na něj musíme vozit objednávky v celkové hodnotě alespoň 3.000 Kč. O sumě objednávek budete průběžně informováni a můžete se tedy sami aktivně zapojit do oslovování zákazníků, abyste daný limit splnili, protože čím více na výdejním místě vydáte, tím více vyděláte i vy sami.

Jak si mohu výdejní místo vytvořit?

Je to snadné! Chcete-li se k nám připojit, stačí mít u nás registraci jako zákazník a poté nás kontaktovat na info@nakupzfarmy.cz a do předmětu mailu uvést Výdejní místo. Do e-mailu poté uveďte adresu (souřadnice) výdejního místa, preferované dny výdeje a vaše telefoní číslo. Ostatní věci s vámi již vyřešíme osobně ať už prostřednictvím e-mailů nebo po telefonu.

Co k tomu potřebuji?

Nezbytně nutná je lednice, protože je většina našich výrobků chlazená a podléhá rychlé zkáze. Pak už stačí jen chuť :).

Kolik si mohu vydělat?

Výše provize se odvíjí od celkové sumy zavezených objednávek v jednom závozu.
- 3.000 - 7.000 Kč: 6 %
- 7.001 - 10.000 Kč: 7 %
- 10.001 - 15.000 Kč: 8 %
- 15.001 a více: 9 %